Aktualności

    PEDICURE LECZNICZY DLA STÓP Z PROBLEMAMI   Kiedy mamy tzw problemowe stopy np. pękająca skóra pięt,odparzenia czy też nagniotki i inne,w tym przypadku należy zastosować pedicure leczniczy. Polega on na tym,że poza chwilą relaksu i końcowym,estetycznym wyglądem naszych stóp wcześniej likwidujemy problemy,z którymi nasze stopy się borykają (...)
Czytaj dalej »

Dodany: 2015-06-03 14:06:20

    14 PORAD DLA ALERGIKA   1. Uważnie śledź podawany w mediach kalendarz pyleń roślin.  Wiele lokalnych gazet, rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych informuje o aktualnej prognozie pylenia, jednocześnie z komunikatami meteorologicznymi. Dodatkowe wiadomości znajdziesz w internecie, np. pod adresem: www.alergen.info.pl.  2. Gdy stężenie pyłków jest wysokie, jak najrzadziej wychodź z domu (...)
Czytaj dalej »

Dodany: 2015-04-23 11:44:16

Polecamy Państwu KALLOS Maska Crema al Latte milk 1000m     Maska do każdego rodzaju  włosów. Dzięki  proteinom mleka,które zawiera, doskonale regeneruje włosy po wszelkich zabiegach chemicznych. Włosy dzięki niej stają się delikatne i  mocno odżywione Niezwykle duża pojemność w niezwykle atrakcyjnej cenie! http://hurtownia-fryzjerska (...)
Czytaj dalej »

Dodany: 2015-03-20 06:42:25

  Nie sposób opisać jak elektryzujące się włosy mogą zepsuć nam humor w krótkim momencie. I nie ma znaczenia czy włosy są długie krótkie,cienkie,grube czy też farbowane bądź naturalne. Czasem włosy elektryzują się zimą ,czasem latem a czasem przez cały rok lub w ogóle . Jedno jest pewne-elektryzują się włosy przesuszone. I od tego zaczniemy (...)
Czytaj dalej »

Dodany: 2015-02-27 12:47:42

  Problemem dla wielu z nas jest mycie głowy codziennie z uwagi na przetłuszczające się włosy. Przedstawimy kilka praktycznych wskazówek jak sobie z nimi radzić. Nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy może być spowodowane wieloma czynnikami: zaburzeniami gospodarki hormonalnej, zaburzeniami tarczycy, nieprawidłowym odżywianiem, niedoborem witamin, okresem dojrzewania (...)
Czytaj dalej »

Dodany: 2015-02-20 10:44:15
< 1 2 3 >

    pedicure leczniczy dla stóp z problemami   kiedy mamy tzw problemowe stopy np. pękająca skóra pięt, odparzenia czy też nagniotki i inne, w tym przypadku należy zastosować pedicure leczniczy. polega on na tym, że poza chwilą relaksu i końcowym, estetycznym wyglądem ... Czytaj więcej


Starsze wpisy:
- WIOSNA-CZAS PYLENIA
- PRODUKT MIESIĄCA
- S.O.S dla urody: KIEDY WŁOSY SIĘ ELEKTRYZUJĄ
- S.O.S dla włosów: MOCNO PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ WŁOSY

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 790 604 141
Tel. 42 209 17 29
Pon.-pt. w godz. 8:00-16:00

email: sklep@hurtownia-fryzjerska.info


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o naszych produktach, podaj adres e-mail w polu niżej.

 
stat4u