zoomable
NAJEDŹ KURSOREM NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ
FOX DEGAŻÓWKI MASTER 5,25" KOD: 1509484

WYSTAW OPINIĘ >>
stan: w magazynie
Masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadzwoń 790 604 141

CENA: 245.00 zł PLN
1 < >
ilość sztuk produktu
OPIS PRODUKTU | DODAJ OPINIĘ

FOX

DEGAŻÓWKI MASTER
5,25"

Degażówki MASTER wykonane są z japońskiej stali łożyskowej 18/10 z dodatkiem odpowiednich stopów metali, aby uzyskać optymalną twardość. Zniewalają swoją prostotą i klasą, a jednocześnie niebywałą precyzją cięcia. Czubki, które są zdecydowanym atutem tych nożyc, bardzo dobrze sprawdzają się w precyzyjnych technikach, dokładnie obcinają każde wybrane pasmo. Specjalnie wyprofilowane ostrze (convex edge), które podczas pracy posiada na całej długości tę samą skuteczność cięcia, a zarazem ten sam nacisk, daje komfort i niesamowitą miękkość pracy, odpoczynek i efekt rozluźnionej dłoni.

Cechą wyróżniającą FOX MASTER jest SYSTEM ZAPEWNIENIA JAKOŚCI. Jest to innowacyjna technologia tłoczenia śruby regulacyjnej. Wysoka gęstość gwintowania pozwala na stabilne ustawienie, kontrolę napięcia ostrzy, w każdej chwili i z precyzyjną dokładnością.

Degażówki FOX MASTER to efekt współpracy z Mistrzem Świata 2008 i Mistrzem Europy 2010 Andrzejem Matrackim, który swoją ideę bycia autentycznym, pasję kreacji i ciągłego dążenia do bycia najlepszym przekazuje właśnie dzięki projektowi FOX MASTER. FOX MASTER to jakość poparta przez Andrzeja Matrackiego.


    pedicure leczniczy dla stóp z problemami   kiedy mamy tzw problemowe stopy np. pękająca skóra pięt, odparzenia czy też nagniotki i inne, w tym przypadku należy zastosować pedicure leczniczy. polega on na tym, że poza chwilą relaksu i końcowym, estetycznym wyglądem ... Czytaj więcej


Starsze wpisy:
- WIOSNA-CZAS PYLENIA
- PRODUKT MIESIĄCA
- S.O.S dla urody: KIEDY WŁOSY SIĘ ELEKTRYZUJĄ
- S.O.S dla włosów: MOCNO PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ WŁOSY

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 790 604 141
Tel. 42 209 17 29
Pon.-pt. w godz. 8:00-16:00

email: sklep@hurtownia-fryzjerska.info


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać nowe informacje o naszych produktach, podaj adres e-mail w polu niżej.

 
stat4u